MAKIJAŻ PERMANENTNY
RZĘSY

Makijaż permanentny to olbrzymia wygoda i oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy. Służy podkreśleniu walorów urody twarzy a także zatuszowaniu mankamentów, jak źle ukształtowane brwi, małe usta czy oczy. Zabieg ten nie powoduje trwałych zmian, kolory bledną po 3-5 latach i nie pozostawiają żadnych śladów
.........................................................................................................................................................................................................................................................

Polecany w szczególności osobom:

 • które rano i wieczorem wyglądają blado, mało wyraziście
 • zapracowanych: skraca znacznie czas wykonywania porannego makijażu
 • uprawiających sporty wodne
 • starszych, mających problemy ze wzrokiem
 • pozbawionych brwi i rzęs np. po chemioterapii
 • cierpiących z powodu niedoskonałości urody w postaci nierównych konturów, braku symetrii
Oprócz metody tradycyjnej (całkowitego wypełnienia) wykonujemy również makijaż metodą Microblading eybrows - (metoda włoskowa).

Microblading eybrows to jeden z najbardziej popularnych zabiegów z zakresu pigmentacji brwi. Makijaż permanentny wykonany tą metodą pozwala na zupełne rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi, gwarantuje bardzo naturalny wygląd, zabieg jest w 100% bezpieczny, ponieważ wykonywany jest za pomocą sterylnych piórek składających się z płaskich igieł łączonych, wyłącznie jednorazowego użytku. Makijaż ten utrzymuje się do około 1,5 roku. Jednak u każdego jest to kwestia indywidualna i uzależniona jest od wielu czynników.
Podczas zabiegu makijażu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują a już dwa dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami które nasze klientki dostają w cenie zabiegu.. W 4-5 dni po pigmentacji zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego.
Przez około dwa tygodnie po nie należy korzystać z solarium, sauny i basenu gdyż barwa może ulec zmianie.

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest:

 • infekcja
 • ciąża
 • cukrzyca
 • łuszczyca
 • przyjmowanie leków sterydowych
Makijaż trwały jest zabiegiem bezpiecznym, mało bolesnym , wykonywanym w znieczuleniu miejscowym (maść znieczulająca).

Microblading
Microblading

PRZEDŁUŻANIE RZĘS - Xtreme

Marzysz o pięknych zalotnych rzęsach niczym gwiazda Hollywood?
Mamy coś dla Ciebie.
Najnowszy trend kosmetyczny - trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs.
Twoje rzęsy będą długie, gęste i piękne! Aby się nimi cieszyć nie musisz zmieniać trybu życia. Są odporne na wodę, pot i łzy. Można wiec z nimi pływać, kąpać się i ćwiczyć bez ograniczeń.

Metoda 3D Hit!!!

Do każdego naturalnego włoska przyklejane są 3 rzęsy połączone u nasady, co daje efekt mocnego zagęszczenia, szczególnie polecane dla osób z rzadkimi i delikatnymi rzęsami. Rzęsy 3D w żaden sposób nie obciążają naszych naturalnych rzęs bardziej niż przy tradycyjnej metodzie 1:1 ponieważ stosujemy najcieńsze i najbardziej delikatne z możliwych.

Metoda 1:1

Przy metodzie tradycyjnej 1:1 podczas zabiegu do każdego włoska doczepia się nowy, syntetyczny (długość i grubość w zależności od potrzeby i życzenia klientki). Miejsce połączenia jest niewidoczne, a użyty podczas zabiegu klej nie powoduje podrażnień i alergii.Rzęsy źle założne.